رایج ترین تداوی دندان

تداوی دندان، سینامدتور، دندان در مشهد، درمان در مشهد، ایران، توریسم، توریسم درمانی

پل (بریچ)

بریج یا پل از یک دندان مصنوعی به نام پونتیک تشکیل شده است که بین دو روکش قرار می‌گیرد. دندان مصنوعی بریج در فضای بین دندان ها قرار می‌گیرد تا جایگزین دندان از دست رفته باشد، در هر طرف دندان مصنوعی یک روکش قرار می‌گیرد. این روکش‌ها روی دندان‌های طبیعی پهلو فضای خالی قرار داده می‌شود. جنس بریج سرامیک جوش خورده به فلز، فقط سرامیک یا فلزهای سختی مانند طلا ساخته می‌شود.

ایمپلنت دندان

ایمپلنت ها پایه هایی از جنس تیتانیوم خالص هستند که درون استخوان فک گذاشته می شود و به عنوان ریشه دندان جهت نگهداری روکش هایی که جایگزین تاج دندان می شوند استفاده می شوند. این ریشه های مصنوعی پس از اینکه در استخوان محکم شدند، دندان های جدید روی این ریشه ها نصب می گردند. درواقع روکش ها بطور ثابت توسط چسب های مخصوص دندان به ایمپلنت چسبانده می شوند و از هر نظر شبیه به دندان های طبیعی هستند. در مواردی که برای دندان های مصنوعی فرد گیرش کافی در دهان نداشته باشد، می توان از ایمپلنت های باریک یا مینی ایمپلنت ها به عنوان محل گیرش مناسبی جهت ثابت نگهداشتن دندان مصنوعی استفاده نمود.

پروتز دندان

پروتز دندان در اصطلاح به معنی دندان مصنوعی یا تعویض دندان است که انواع مختلفی دارند، از روکش های ساده برای ترمیم یک دندان گرفته تا پروتزهای کامل دندان که دندان مصنوعی نامیده می شوند، جزء پروتز های دندان هستند ، دکتران دندان به دلایل زیبایی یا پزشکی پروتز دندان متحرک و ثابت را تجویز می کنند.

تاج دندان

تاج دندان یک محافظ است که روی دندان قرار می گیرد ، و از آن برای پوشش دادن به دندان استفاده می شود. تاج ها، زمانی که در محل پیوستن قرار می گیرند، به طور کامل قسمت قابل مشاهده یک دندان را که در بالای خط دندان قرار دارد، پوشش می دهند.

ارتودنسی

درمان ارتودنسی، راهی است برای صاف کردن و حرکت دادن دندان ها برای بهبود ظاهر و کارکرد آنها. همچنین باعث کمک به سلامتی طولانی مدت دندان ها ، لثه و مفاصل فک با وارد کردن فشار کمی به کل دندان ها می شود .

سفید کردن دندان

سفید کردن دندان ها یا بلیچینگ، درمانی است که در آن بد رنگی ها و رنگدانه هایی که به مرور زمان باعث تغییر رنگ دندان ها شده و حتی بعضی بد رنگی های ژنتیکی را بر طرف نموده ودندان هایی سفید و زیبا را به شما هدیه می کند. شایان ذکر است که یکی دیگر از روش های سفید کردن دندان ، لمینت دندان است.

عصب كشي (درمان ريشه)

عصب کشی شامل خارج کردن ریشه یک دندان، تمیز کردن و شکل دادن به فضای کانال و در نهایت پر کردن آن به منظور جلوگیری از نفوذ باکتری به این ناحیه و بازگشت باکتری ها به سیستم اعصاب دندان است.

خدمات زیبایی

یکی از مهم ترین اصول زیبایی داشتن یک لبخند زیبا و طرح لبخند شکیل است . دندان های یک دست و روشن می توانند جذابیت و زیبایی شما را تضمین نمایند . برای داشتن دندان های سالم و زیبا می توانید از خدمات زیبایی دندان بهره مند شوید و با توجه به نیاز دندان ها نسبت به این مساله تصمیم گیری های لازم را انجام دهید.

جراحی لثه

جراحی لثه یا پریودنتال دارای شباهت خاص با هرس کردن درخت دارد. در این حالت مشابه هرس کردن شاخه های اضافی، خشک شده و دارای مشکل به منظور کمک به رشد درخت، بخش هایی از لثه که دارای مشکل هستند، در عمل جراحی لثه حذف یا ترمیم می شوند و به این ترتیب امکان رشد مناسب سایر اجزای لثه فراهم می گردد. علاوه بر این در برخی موارد نیاز به پیوند بافت جدید در محل آسیب دیده وجود دارد.

دریافت مشاوره

شرکت سینامدتور آمادگي دارد تا جهت مشاوره و انجام تمام خدمات دندان، معتبرترين دکتران و کلینیک ها را در اختيار مریضان غیر ایرانی قرار بدهد.
همین حالا با جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید:
+989156500382
WhatsApp 1icon

معالجات یا تداوی‌ها

جراحی زیبایی بینی

عمل زیباسازی اولیه بینی و عمل جراحی دومی

کاهش وزن

معالجه انواع مرض های چاقی برای کسانیکه بیشتر از 30 کیلوگرم تا 150 کیلو گرم اضافه وزن دارند

کاشت مو

کاشت مو برای زنان و مردان، برای مردان ریش، سبیل و قسمت های بی موی سر

جراحی پلاستیک

زیبا سازی پیشانی، جراحی رخسار، جراحی گوش، جراحی پلک، جوان سازی صورت، امپلت لب، زیبا سازی سینه، کاهش وزن…

خدمات دندان

سفید کردن دندان، ایمپلنت، لمینت و انواع جراحی

خدمات چشم
جراحی، لیزیک و زیبایی چشم

خدمات پوست
شامل حذف موهای زائد، جوان سازی، حذف چین و چروک و افتادگی پوست

خدمات نسایی ولادی

درمان نازایمان با روش های مختلف