امروزه خدمات چشم تغییرات گسترده پیدا کرده است. در ایران نیز جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات و درمان های طبی با قیمت های مناسب ارائه می شود. به طور کلی خدمات چشم به سه دسته اصلی خدمات تشخیصی، خدمات طبی و خدمات زیبایی تقسیم می شوند.

خدمات تشخیص چشم:

– بینایی سنجی (اپتومتری) به منظور بررسی ضعف بینایی، تجویز عینک و بررسی سلامت کلی چشم انجام می شود.

– بررسی شبکیه و عروق خونی شامل چندین روش آزمایشگاهی مانند آنژیوگرافی، الکترورتینوگرام و الکترواکولوگرام می شود که به منظور بررسی سلامت شبکیه و جریان خون در عروق چشم انجام می گیرد.

– بررسی قرنیه به وسیله تکنیک های مختلفی انجام می شود و به منظور بررسی وضعیت سلامت و بیماری های قرنیه انجام می گیرد.

– میدان بینایی محدوده ای از فضا می باشد که با نگاه ثابت چشم در یک جهت، برای شخص قابل دیدن است. بررسی میدان بینایی به منظور تشخیص آب سیاه (گلوکوم) و بیماری های اعصاب چشم انجام می شود.

optometr

خدمات درمانی چشم:

– لیزیک که یکی از شایع ترین، دقیق ترین و بی خطرترین روش های جراحی چشم است و در حال حاضر پرطرفدارترین تداوی چشم مورد درخواست بیماران خارجی در ایران است. عموما برای درمان نزدیک بینی، دوربینی، آستیگماتیسم، آب سیاه (گلوکوم) و بیماری های شبکیه انجام می شود. در این روش با استفاده از لیزر، مشکل قرنیه فرد اصلاح می شود.

– جراحی آب مروارید یکی از مروج ترین و موفقیت آمیزترین عمل های جراحی است که در حیطه طبی به انجام می‌رسد. در جراحی آب مروارید، عدسی طبیعی چشم مریض که دچار کدورت شده است با یک عدسی مصنوعی شفاف تعویض می گردد.

– درمان قوز قرنیه ، تنبلی چشم، انحراف چشم، بیماری های مجاری اشکی و ….

لیزیک

 

خدمات زیبایی چشم:

جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی) یک عمل زیبایی است که به منظور اصلاح تغییرات و ایجاد ظاهری جوان تر و شاداب تر در چهره انجام می شود. این جراحی که جزو شایع ترین جراحی های زیبایی است که با برداشتن پوست، چربی و عضله اضافی و اصلاح موقعیت پلک، باعث بهبود قابل توجهی در ظاهر فرد شده و چهره ای جوان تر و سرحال تر به فرد می بخشد. عموما این جراحی برای اصلاح موارد زیر انجام می پذیرد:

– افتادگی پلک: داشتن پوست اضافی بر روی پلک بالا می تواند باعث ایجاد پف در ناحیه بالای چشم و حالت چشم بادامی شود، این مسئله می تواند ظاهر خسته و ناراحت کننده ای برای فرد ایجاد کند. در حالت های شدید، پف بالای چشم می تواند حتی دید فرد را نیز دچار مشکل نماید.

 – پف زیر چشم: با افزایش سن، اغلب پف در ناحیه زیر چشم ها ایجاد می شود. پف چشم معمولاً به خاطر کشیدگی بیش از حد لایه های پلک پایین ایجاد می شود و مشکلی است که امکان درمان پف زیر چشم به سادگی با استفاده از جراحی پلک وجود دارد.

– افتادگی پوست و چین و چروک زیر چشم: سست شدن پوست و بافت زیر چشم ها می تواند باعث ایجاد یک ظاهر مسن برای فرد شود و عمل جراحی زیبایی پلک می تواند برای هموار کردن این چین و چروک دور چشم و افتادگی ایجاد شده مفید باشد.

– چشم های سنگین و پژمرده: پلک ها ممکن است حجم زیادی از چربی را به خود جذب کنند و به این ترتیب همیشه ظاهر خسته ای داشته باشند. با استفاده از عمل افتادگی پلک ها ظاهری بهتر و شاداب تری پیدا می کند و موجب خوش حالتی و درشت شدن چشم ها می گردد.

f

شرکت سینامدتور آمادگی دارد تا جهت مشاوره و انجام تمام خدمات چشم، معتبرترين دکتران و کلینیک ها را در اختيار مریضان غیر ایرانی قرار بدهد. درصورت تمایل به سفر به ایران جهت درمان و بهره بری از امکانات درمانی شهر مشهد می توانید از طریق WhatsApp 1icon با ما در ارتباط باشید.