زیبایی و جوانی مورد علاقه بسیاری از انسان ها می باشد که به دلایل مختلفی می تواند دستخوش تغییراتی شود. از جمله این عوامل عبارتند از افزایش سن، کاهش فعالیت کلاژن سازی در پوست، تصادف، نقص های مادرزادی و .... امروزه روش های بسیار متعددی برای جوان سازی پوست، درمان موهای از دست رفته، بهبود فرم و شکل اعضای بدن و رفع انواع عیب ها ابداع شده است. شرکت سینا مدتور آماده ارائه خدمات زیبایی، پوست و مو به توریست های محترم می باشد. انواع این خدمات عبارتند از:

کاشت مو

برای کاشت مو فولیکول‌های (ریشه) موی  فرد از یک نقطه سر به نقطه دیگر سر منتقل می شود. در اکثر افراد فولیکول‌های موهای پشت سر برداشته می شود و به شکل خط رویش طبیعی موهای فرد بر روی قسمت های کم مو و بی مو کاشته می شود. کاشت مو به دو روش  FUT و FIT انجام می گیرد. همچنین از تکنیک PRP جهت تقویت موها استفاده می شود. 

hair

کاشت ابرو

کاشت ابرو برای افرادی که فاقد ابرو هستند یا به دلایل مختلف ابروهای آنها دچار ریزش شده است می توانند کاشت ابرو را انجام دهند. بهترین روش در کاشت ابرو، استفاده از فولیکول های سر در محل ابرو می باشد. این روش برای کسانی که موی سر صاف تا کمی حالت دار دارند، بهترین انتخاب برای کاشت ابرو هستند.

جهت انجام کاشت ابرو، ابتدا شما مدل ابروی دلخواه خود را به وسیله قلم ابرو می کشید و سپس تیم مجرب و متخصصان مربوطه آن را بررسی می کنند تا اگر نیاز به تغییراتی در مدل مربوطه باشد (با مشورت خودتان) اعمال کنند تا بهترین مدل ابرو كه كاملا به صورت شما می آید انتخاب شود، سپس روی همین مدل كه با مداد ابرو كشیده شده با موهای طبیعی خودتان ابرو كاشته می شود.

implant eyebrows5 e6

حذف موهای ذائد

برای درمان موهای زائد، طیف وسیعی از لیزرها و پالس لایت ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. لیزر برداشتن مو یا لیزر رفع موهای زائد دستگاهی است که فرایند از بین بردن مو‌های ناخواسته یا موهای زائد را با استفاده از قرار گرفتن در معرض پالس لیزر نور انجام می‌دهد و منجر به از بین بردن فولیکول مو و عدم رشد مجدد مو می‌شود.

leizer

 

برداشتن خال، کیست، تومورهای پوستی، تتو و رد زخم

اگر شما دارای ضایعات یا ناهمواری هایی در سطح پوستتان هستید نگران نباشید. تقریبا تمامی انواع این ضایعات و ناهمواری ها قابل حذف کردن و پاکسازی است. درمان ها با توجه به نوع و اندازه ضایعه پوستی متقاوت است که شما می توانید هر یک از این روش ها را برای پاک سازی پوست خود انتخاب کنید. از رایج ترین این روش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

لیزر فرکشنال: روش جدیدی است که با تحریک پوست باعث نوسازی پوست می شود.

لیزر Q-switch : در این روش با استفاده از نور لیزر، لکه های سطح پوست مخصوصا تتو حذف می شود.

RF : استفاده از امواج رادیویی جهت از بین بردن ضایعات پوستی.

کرایوتراپی: منجمد کردن بافت ضایعات پوستی با استفاده از دستگاه کرایو.

میکرو درم: لایه برداری فیزیکی از سطح پوست.

جراحی: حذف برخی از ضایعات مخصوصا خال ها نیاز به انجام عمل جراحی دارد.

 

جوان سازی، حذف چین و چروک و افتادگی پوست

قرینه سازی ابروها، اصلاح ظاهری کم مویی ابروها، کشیدن پوست و رفع افتادگی ، چین و چروک، رفع آثار جوش و رد ضخم، رفع سیاهی دور چشم، ایجاد طراوت و خاصیت کشسانی و بسیاری روش های دیگر جهت افزایش زیبایی شما با تکنیک ها و تجهیزات متنوع قابل انجام است.

خوشبختانه کشور ایران و شهر مشهد دارای تعداد زیادی دکتر فوق تخصص زیبایی و کلینیک‌های تخصصی زیبایی و مجهز به امکانات روز دنیا می باشد. شرکت سینا مدتور آمادگی دارد تا تمام خدمات مورد نیاز شما برای سفر و درمان در ایران را با بهترین کیفیت و مناسب ترین را ارائه نماید.

درصورت تمایل به سفر به ایران جهت درمان و بهره بری از امکانات درمانی شهر مشهد می توانید از طریق WhatsApp 1icon با ما در ارتباط باشید.